سوالات متداول

برای خرید از دکتر تامین حتما باید حساب کاربری داشته باشم؟

شما می‌توانید بدون عضویت در سایت از بخش‌های مختلف آن بازدید کنید، اما برای خرید حتما باید عضو سایت شوید و برای عضویت ارائه‌ی ایمیل و شماره تماس الزامی است. عضویت در سایت به شما این امکان را خواهد داد که از تراکنش‌ها و تاریخچه‌ی سفارش‌های خود مطلع شوید، فاکتورهای خود را مشاهده و دانلود کنید، اطلاعات خود را به صورت ذخیره شده در سیستم داشته باشید و در خریدهای متوالی زمان کمتری را صرف فرآیند خرید کنید.

آیا امکان بررسی لیست خریدهای قبلی‌ام را دارم؟

اگر شما قبلا یک حساب کاربری در سایت ایجاد کرده باشید، می‌توانید با وارد کردن آدرس ایمیل و پسورد خود وارد حساب کاربری‌تان شوید. سپس با مراجعه به بخش پروفایل قادر به مشاهده‌ی تاریخچه‌ی خریدها و تراکنش‌های قبلی‌تان خواهید بود.

اگر اطلاعات حساب کاربری خود را فراموش کرده‌ باشم، چه کنم؟

حفظ اطلاعات حساب کاربری بسیار مهم است. اما در صورتی که آن را گم کرده‌اید، می‌توانید به بخش ورود و فراموشی رمز عبور مراجعه کنید. با وارد کردن ایمیل‌تان می‌توانید رمز جدیدی برای سیستم تعریف کنید. گاها برخی از کاربران بعد از وارد کردن آدرس ایمیل، لینک بازیابی را پیدا نمی‌کنند. در چنین شرایطی حتما پوشه‌ی اسپم خود را چک کنید.

آیا امکان پرداخت حضوری پس از دریافت محصول وجود دارد؟

بله. این امکان برای آن دسته از مشتریانی که ساکن تهران هستند، وجود دارد. به هنگام خرید محصولات شما می‌توانید یکی از سه گزینه‌ی پرداخت اینترنتی- پرداخت در محل و پرداخت کارت به کارت را انتخاب نمایید. با انتخاب پرداخت در محل می‌توانید کالاهای موردنیاز خود را خریده و سپس در محل، وجه آن را بپردازید.

سوالات مطرح شده‌ی کاربران